^Back To Top
Contact Information
Telephone: 501-241-307
e-mail:krzysztof@brakkolejek.pl

ROLKI do Q-matic

Najtańsza oferta na rynku!

 • 1 Rolki Q-matic

  Najlepsza oferta na rynku! Jeśli zależy Ci na dużej oszczędności podczas eksploatacji systemu q-matic to nasza oferta jest przeznaczona właśnie dla Ciebie.
  Read Me...
 • 2 Rolki Nemo-q Dyspenser

  Rolki dedykowane głównie do placówek ZUS. Rolki są dodatkowo zabezpieczone folią ochronną.
  Read Me...
 • 3 Rolki Turn-o-matic

  Specjalne bilety charakteryzujące się różnorodną kolorystyką. Każda rolka ma 4000 biletów jednego koloru. Dostępna kolorystyka: białe, czerwone, niebieskie, zielone, żółte.
  Read Me...
 • 4 Rolki ESII

  Wysoka jakość przy najniższej cenie. Bilety do systemów kolejkujących ESII używane są przez urzędy miasta, kasy. Rolki Nemo-q Dyspenser zaawansowany Rolki dedykowane głównie do placówek ZUS. Rolki są dodatkowo zabezpieczone folią ochronną.
  Read Me...
 • 5 Rolki QS TOUCH

  Dedykowane do najnowszych rozwiązań w dziedzinie zarządzania ruchem. QS Roll dedykowane są wyłącznie do kiosków dotykowych QS Kiosk.
  Read Me...

Jest to oferta skierowana przede wszystkim do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Poczty Polskiej oraz wszelkich firm i instytucji, w których do zarządzania obsługą klientów wykorzystuje się systemy kolejkujące Q-Matic oraz Nemo-Q, a w których liczy się każda zaoszczędzona złotówka. Posiadamy w bardzo atrakcyjnych cenach rolki biletowe do obu systemów.
Nasze rolki z powodzeniem wykorzystywane były do tej pory w wielu placówkach ZUS, Poczty Polskiej, Banków i innych instytucji na terenie całego kraju.
Dla stałych partnerów dajemy odroczone terminy płatności, darmowy transport na zamówiony towar oraz wysokie rabaty. Sprawdź nas!

 Zaufało nam wielu kontrahentów, może i ty do nich dołączysz?

COPYRIGT Rolki Q-matic FREE JOOMLA TEMPLATES